
Adaptacija poslovnog prostora
Konjščina
Trebam pripojenje lođe ostatku stana: Lođa je s vanjske strane zatvorena PVC prozorima i bivši vlasnici su ju oblozbložili sa svih strana stiroporom od 3 cm, a na podu lođe su postavili laminat i za sada nismo primjetili znakove vlage / prokišnjavanja.
* Pregrada između lođe i ostatka stana (duljine 3,6 m) je drvena / knauf koji bi trebalo srušiti, zajedno s prozorima.
* Radijator (duljine 80 cm) koji se nalazi uz tu drvenu pregradu bi trebalo pomaknuti uz zid prilikom pripojenja lođe.
* Razina poda lođe (na kojoj je laminat) je par cm (4 - 5) viša u odnosu na stan. To bi trebalo procijeniti i poravnati.
* Trebalo bi ukloniti sav stiropor kojim je lođa obložena, procijeniti stanje hidroizolacije, a iako nismo primjetili prokišnjavanje, brine nas stiropor na stropu lođe koji se odvojio.
* Ponovno postavljanje termoizolacijske obloge
* Bitna nam je dobra procjena hidroizolacije i ako je moguće da se napravi sve da se ona osigura.
*** od radova bi odustali ako nije zajamčena dobra hidroizolacija jer smo na zadnjem katu Trebam ponudu za sanaciju puknuća zida. Dnevni boravak veće puknuće te nekoliko sitnijih pukotina u hodniku i kuhinji. Trebam ponudu za adaptaciju stana 87,95 m2:
- brušenje i lakiranje postojećeg parketa cca 75,00 m2
- brušenje i lakiranje postojećih prozora 10 kom.
- pregradne stijene 2 kom. (š = 200 cm; v = 260 cm; d = 15 cm)
- keramika kupatilo 4,20 m2
- keramika wc 2,45 m2
- keramika kuhinja 6,85 m2
- keramika izba 1,40 m2
- soboslikarski, ličilački radovi
- farbanje radijatora (gus) 10 kom. Trebam ponudu za nadogradnju stana s galerijom. Dole bi bio dnevni boravak, kuhinja, kupaona i gore tri spaavaće sobe. Trebam ponudu za zidarske radove na stropova u dvije sobe i ulaznih vratiju. Trebam ponudu za postavljanje keramike i električnih instalacija. Potrebna je adaptacija kupaonice dimenzija 240 x 240 cm. Rušenje starih pločica, kutne kade, skidanje sanitarije i radijatora. Male preinake vodovodnih i odvodnih cijevi. Zidarski i keramičarski radovi te montaža staklene stijene za walk in tuš kabinu, sanitarija i radijatora. Moguće i postavljanje keramike na 40 m² terase.