Adaptacija poslovnog prostora
Valpovo
Trebam majstora za navlačenje sepa na stubište. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije stana od 65 m2. Treba renovacija kuhinje, kupatila, keramika, parket, eventualno isto prozore i neke radove na balkonu. Pojavljuje se vlaga na više zidova u kući. Gore je ravan krov i deka i izvana je postavljena fasada i izolacija. Kuća je rađena prije 13 godina, pa me zanima jel bi neki majstor mogao doći da to pogleda i da okvirno znam opis potrebnih poslova i cijenu radova. Trebali bi skidanje štokova i promjenu vrata 4 komada. Montaža kuhinje i adaptacija kuhinje. Promjena jedne klupice prozora. Kompletna adaptacija prostora koji se sastoji od dvije sobe, ugradnja blok kuhinje i kupaonice, keramika, uključujući podove i ugradnja unutarnjih vrata.
Dodatno adaptacija još jedne kupaonice i zamjena unutarnjih vrata u ostatku. Trebam ponudu za radove renoviranja kupatila. 1. Kompletno renoviranje 2 kupatila (2 x 4 m2) u prizemlju: sve staro (pločice i sanitarije) van i novo unutra.
2. Povisiti krov za oko 80 cm na 1. katu (rohbau). Treba demontirati stari krov, povisiti zidove i napraviti novi krov, (ravni krov ili kosi krov trebamo još odlučiti). Zidati pregradne zidove i potpuniti stan (85 m2), 2 kupatila, 3 spavaće sobe, dnevni boravak). Priključak za vodu, struju i kanalizaciju ima u stanu. U kupatila bih stavila pločice, sve drugo laminat.