
Adaptacija potkrovlja
Dračevica
Rušenje zida, postavljanje PVC vrata, premještaj radijatora i plinske cijevi, premještaj utičnice, nemam materijal ni alat, trebam majstora. Tražim vodoinstalatera za adaptaciju kupaonice, izmjena starih, postavljanje novih instalacija i sanitarija te zidnih i podnih pločica. Površina je 2.5 m2. 1. Trebam keramičara za postavljanje pločica i sanitarija u kupatilu. Potreba i nabavka materijala. Kupatilo je ca 6 m kvadratnih. 2. Trebam podolagača za postavljanje laminata u dvije prostorije ukupno ca 30 m2. 3. Trebam keramičara za postavljanje keramičkih pločica na pod u kuhinji i blagovaoni ca 25 m2. Potrebno nabaviti materijal. Trebam ponudu za kompletno renoviranje kupaonice sa izmjenom sanitarijama i keramike, stare instalacije u višestambenoj zgradi. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebam majstora ključ u ruke za kupaonu, hodnik i kuhinju, potrebno je sve mijenjati. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice, sveukupno 4 m2, visina zidova 2,5 m. Skidanje pločica, kade, umivaonika i WC školjke, postava novh podnih i zidnih pločica, instalacija walkin tuša, umivaonika i viseće WC školjke.