Adaptacija potkrovlja
Nart Savski
Renovacija kupaonice i kuhinjskog poda. Sve ukupno cca 30 - 32 m2 keramike za postaviti. Od toga 15 m2 na podu ostalo zidne. Rušenje postojeće keramike žu ja obaviti kao i odvoz šute.
Postavljanje nove instalacije vode i odvoda. Izvod za tuš kabinu, izvod za umivaonik, izvod za veš mašinu. Odvod istih. Knauf konstrukcija za ugradbeni vodokotlić. Montaža školjke, tuš kabine i sifona. Eventualno premještanje radijatora koji je na bakrenim cijevima. Trebamo ponudu za zatvaranje, odnosno pregrađivanje dijela lođe. Između tog dijela lođe i borvka treba maknuti PVC prozor i spoji taj dio lođe s dnevnim boravkom.
Između kuhinje i dnevnog boravka treba srušiti manji pregradni zid, promjeniti laminat ili možda postaviti vinil, oko 30 m2. U stanu imam na 1x1 m2 zida vlagu. Žbuka otpada, kao i boja na dijelu zida ukupne veličine 6 m2. Bilo bi potrebno skidanje žbuke, isušivanje zida (osjeti se miris vlage), kitanje, gletanje i krečenje cijele površine zida od 6 m2. Možete li mi dostaviti svoju ponudu za navedene radove? Trebam izvođača za renoviranje kupatila. Trebam ponudu za kompletno preuređenje kupaonice 12 m2. Adaptacija manjeg stana, 40 m2, kompletna, kroz nekoliko faza koje ovise o tehnologijama izvođenja radova. U I fazi predviđaju se građevinsko obrtnički radovi rušenja, razgradnji i demontaže, kao i ugradnja ulaznih protuprovalnih vrata. U ostalim fazama radova slijede instalacije: elektro, vodovod, podno grijanje, kao i uređenje interijera. Trebam renoviranje kupatila, nove vodovodne instalacije za tuš kabinu, nove pločice i sanitarije, novi radijator, kupatilo veličine 10 - 12 m2.