
Adaptacija potkrovlja
Runovići
Kupujemo kuću od 35 m2 od hrasta, nema izolaciju ni instalacije i trebamo ponudu izvođača da znamo koliko je cijena takvih radova. Trebamo novu kuhinju i novu kupaonu i wc. uz to treba po cijeloj kući izmenti struju / instalacije. Ugradnja tuš kade i stavljanje pločica, te izbacivanje postojeće kade i mijenjanje pločica. Trebala bih majstora za adaptaciju kupaone, zamjenu vodovodnih cijevi i izradu mikrocementa. Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Trebala bi majstora za zidanje i unutarnje radove. Radi se o prostoru od 9 kvadrata i zidu koji treba zazidat. U prilogu dostavljam slike prostora, treba zazidat zid da to bude spavaća soba. Treba sanirati terasu i balkon koji prokišnjavaju u prostoriju. Sve ukupno oko 45 m2, tražim majstora.