
Adaptacija stana ključ u ruke
Bunica
Trebam ponudu za uređenje gornjeg kata, kuća nova cca 9 x 8, sve instalacije, žbukanje i sve ostalo. Trebam ponudu za građevinske radove nadogradnje kuće i adaptaciju interijera. Uredili bismo šupu koja je dio zajedničke ostave u zgradi na kojoj su trenutno jedan zid s prozorom i s tri strane drvene pregrade. Obložili bismo je npr. u knauf da ne ulazi prašina i miševi, stavili vrata i izlili možda glazuru na pod. Potrebno je uređenje prizemlja kuće koje uključuje žbukanje, pod, građevinski radovi, keramika i stavljanje staklene cigle na jedan prozor. Trebam majstora za obradu špaleta, dvokrilna balkonska vrata, manji prozor, dvokrilni prozor, ulazna vrata. Stan je zadnji put renoviran 2000. god, a zgrada je izgrađena 1906.god, villa. Stan je u visokim prizemlju. Stan treba kompletnu renovaciju, skidanje žbuke do cigle i kamena. Te zidove treba pripremiti da ostanu takvi, znači cigla i kamen će biti vidljivi u svakoj prostoriji na zidu osim u kupaonici. U jednom dijelu stana treba spustiti zid do poda, tj, to je uzvišeni dio do pasa, gdje se nekada ugljen istovarivao. Zidove će trebati fugirati, tj. između kamena i cigle da dobiju industrijski stil.
Podove treba mijenjati kompletno, dijelom su polcice na podu, a dijelom laminat i stari drveni pod koji treba maknuti i betonirati da sve dode u jednu ravninu te postaviti podno grijanje električno kroz cijeli stan.
Kupaonica isto tako kompletna adaptacija, i razni drugi radovi. Nakon završenih radova na izolaciji podruma, trebam majstora za ravnanje zidova (žbukanje ili gletanje zidova, ovisi o stručnom prijedlogu), te ravnanje poda i ljepljenje pločica.
Podrum je 4 x 4 m.