Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija stana ključ u ruke

Pece


Trebam ponudu izvođača za renoviranje kuće. Kuća ima 61 m2 i treba je u cijelosti renovirati. Trebam ponudu za obradu knaufom oko krovnih prozora i kompletna priprema potkrovlja za soboslikarske radove cca 50 m2. Trebam ponudu za postavljanje stiropola na unutarnji zid kuće. Stiropor bi se postavljao sa pur pjenom. Površina cca 20 m2. Postavljanje je potrebno napraviti ovaj mjesec, ne kasnije. Želim od tavanskog prostora napraviti potkrovlje na dijelu tavana iznad svog stana koji se nalazi ispod površine 86 m2. Napravila bih cca 70 m2 potrkovlja. Strop mog stana ispod tavanskog prostora je izrađen od trstike, šute i daski, znači stara gradnja. Želim okvirnu cijenu svih radova" ključ u ruke" i koja bi bila najjeftinija verzija? Želimo adaptirati postojeći balkon koji je velik oko 5 kvadratnih metara. Htjeli bismo ga ostakliti. Arhitektica je priredila cijeli projekt u koracima i imamo dizajn kako bi balkon trebao izgledati. Potrebni su nam radovi demontaže, gipsa, stolarski radovi i podopolagački. Zainteresiranima šaljemo dokument gdje je sve raspisano. Trebam ponudu za fugiranje stare cigle u stanu od 20 kvadrata. Potrebno u stanu odvojiti spavaću sobu od dnevnog boravka (na podu je sada parket, zgrada 2000 g., cigla), odnosno napraviti pregradni zid od 2x1 gipskartonksih ploča (zid debljine 12,5 cm sa vunom i zvučnom izolacijom) i priprema do ličenja te staviti bjela neka uža vrata (cca 70cm), vrata još nemamo. Dimenzije zida bez vrata 9 m2.
Izrada L maske od gipskartonske ploče širine do 20 x 20 cm s ugradnjom aluminijskih šina i pripremom do ličenja ukupne duljine 7,5m x širine 1m
Ljepljenje gipskartonske ploče na zidove visine 270 cm x širine 60 cm tako da kuhinjski elementi visine 207 cm x širine 165 cm x dubine 60 cm izgledaju kao ugradbeni, priprema do ličenja.
U dnevnom boravku koji sada pod parketom i pločicama želim skinuti pločice i nadograditi parket. Stoga je potrebno odljepiti šest dužnih metara parketa i do starog parketa položiti 9 m2 novog parketa, pobrusiti i polakirati.