Adaptacija stana ključ u ruke
Pologi
Trebam ponudu za montažu amstrong stropa u uredu, cca 60 m2, sav materijal je na gradilištu. Adaptacija stana, rušenje pregradnih zidova, otvaranje novih otvora za vrata i prozore, gradnja novih pregradnih zidova (knauf), struja, voda, estrih. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik.
Trebam ponudu za rušenje zidova i ugradnju staklene stijene. Trebam ponudu za renoviranje kupaonice, nove pločice, umjesto kade ide tuš kabina, sve ostalo je potrebno promjeniti, umivaonik, wc školjka, slavine... Kuća od 51 m kvadratna, potrebno je pokrpati rupe nakon promjene instalaciǰa u kuhinjskoj niši i izravnati dovratnike nakon čupanja starih štokova, zatim kompletno izgletati u dvije ruke, kompletno zidove i stropove te obojati. Potrebo je postaviti oko 35 m2 pločica, zidnih i podnih. Kuća ima predsoblje, dvije sobe, kuhinjsku nìšu, u produžetku je dnevna soba i wc. Rekonstrukcija kuće, dogradnja potkrovlja. Rušenje svih postoječih zidova do stropne ploče, demontaža postoječeg krovišta, izgradnja nove konstukcije i krovišta. Stambena površina 116 m2. Molim zainteresirane da me kontaktiraju mailom, proslijedit ću troškovnik i nacrte. Početak gradnje cca 6. mj.