
Adaptacija stana ključ u ruke
Rovinjsko selo
Trebam obradu špaleta. Većinom s unutrašnje strane zbog nastalog velikog prostora na modulu roletnog sustava i lateralno. Jedan dvokrilni s vratima, jedan trokrilni prozor i dva manja fixna. Potreban početak radova odmah. Trebam usluge žbukanja, gletanja i maljanja za popravak plafona u kupaonici u površini od cca 4 m2. Plafon je oštećen curenjem vode s kata iznad, što je sada sanirano te bi trebalo sanirati plafon, skinuti svu postojeću žbuku, očistiti plafon, staviti novu žbuku poravnati s gletom i pomaljati. Trebam ponudu za dovršetak kuće od 400 m2 (fasada, interijer). Dimenzije kuće 15 m x 10 m. Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Potrebna je sanacija stubišta 4-katne stambene zgrade:
- repariranje postojeće stolarije u stubištu i bojanje iste,
- bojanje željezne ograde,
- bojanje zidova. Trebam ponudu za građevinske radove. Potrebno je završiti prizemlje u kući. Kuća je djelomično ožbukana, pod ima glazuru, ali treba iznivelirati, bojanje zidova, dio keramike, premjestiti vodu u kuhinji. Postaviti gazišta za kat. Kat je roh bau ima neke zidove. Treba staviti izolaciju ispod krova i knauf pregrade. Učvršćivanje zidova stare kuće (nema vidljivih konstrukcijskih oštećenja u potresu, samo pao dimnjak) karbonskim trakama.