Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija stana ključ u ruke

Tiškovac Lički


Trebam ponudu za preuređenje spremišta (šupe), premještanje zida i novi krov, ca 2 m x 6 m. Jednu prostoriju od 5 m2 čija su 2 vanjska zida potrebno je zaštititi od probijanja vlage te prebojati ili staviti sep / žbuku. Jedan je od 2 zida već izoliran s vunom i preko knaufom, dok drugi vanjski zid nije te na njemu vlaga u uglu probija obzirom da se radi o sjevernoj i vrlo vlažnoj strani. Zidove treba pre prebrusiti, gletati i obojati, ili nanijeti unutarnju finu žbuku. Jedan od 4 zida u potpunosti je prekriven ugradbenim ormarom. Trebala bi adaptaciju kupaonice, zamjena cijevi, wc-a s kotlićem i kade. Veličina kupaonice je 215 x 160. Također bi trebala krečenje cijelog stana, veličine 40 kvadrata. Promjena vodovodnih cijevi u kupaonici i kuhinji (ukupno oko 1,5 m), izmjena sifona, ugradnja Geberit vodokotlića. Promjena električnih instalacija i brojila. Postavljanje keramike u kupaonici (cca. 4,5 m2) - podovi i zidovi. Promjena unutarnje stolarije. Postavljanje parketa (cca. 45 m2). Trebam ponudu za građevinske radove rušenja dijela nosivog zida i ugradnju čelične traverze. Trebam ponudu za radove adaptacije. Izmjena vodovodnih i električnih instalacija, postavljanje keramičkih pločica, soboslikarski radovi, brušenje i lakiranje parketa. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu.