Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija stana

Grabrovnık


Trebam uslugu postavljanja stropnih ploča (Armstrong tip), ca 56 do 60 m2. Materijal imam osiguran. Napomena: kod postojeće metalne konstrukcije treba samo zamjena vodilica, sukladnih novim pločama. Tražim majstora (jednog ili više njih) za:
- postavljanje kliznih vrata u walk-in djelu kupaonice,
- postavljanje školjke, tuša, 3 slavine, 2 lavaboa
- postavljanje laminata oko 15 m2, lajsni i prijelaznih lajsni na dodiru pločica i laminata
- krečenje i gletanje 30-ak m2 Kuća od 40 m2, prizemnica, adapptacija cjele kuće, rušenje svih pregradnih zidova, treba ostaviti cjeli otvoreni prostor plus wc i vešeraj, Skidanje krova i podizanje kata s tri spavaće sobe i kupaonom, ostaviti ravan krov. Izvlacčnje na katu terase iste kvadrature koja je u prizemlju oko 20 m2. Iz prizemlja napraviti stepenište za kat. S vanjske strane napraviti stubište uz kuce za krovnu terasu koja je ravna. Uređenje dvorišta, iskop prednjeg djela dvorišta za parking najvise 3 automobila. Uz kuću treba napraviti stazu koja je prilaz do ulaza u kuću. Rasvjetu u dvorištu, oko 70 kvadrati cirka. Uređenje podruma koji je oko 25 kvadrata, mjenjanje instalacija, dovest vodu i wc u podrum, stolarija, podovi i prozori, zidovi. I Nova fasada na cjeloj kući, kao i klupčice od granita na prozorima, protuorovalna vrata i parket na podovima. Trebam uslugu obrade vanjskih i unutarnjih špaleta oko prozora nakon ugradnje PVC stolarije. Isto tako potrebno je gletanje i farbanje zidova oko nove stolarije i postava klupica. Trebam ponudu za radove adaptacije stana. Stan je veličine 56 m2. Od radova treba skidanje tapeta, gletanje i bojanje zidova, razbijanje jednog zida od knaufa u kuhinji i premještanje frižidera u ugradbeni ormar, postavljanje pločica u hodniku i blagavaonici, ravnanje podova i postavljanje laminata u dvije sobe (ukupno oko 28 m2), moguće premještanje električnih instalacije i klime i moguće postavljanje 2 novih vrata. Potrebno je sanirati zidove te plafon i pod garaže. U navedeni prostor bi se radio novi ulaz, izvadila postojeća velika vrata i stavila nova manja, višak prostora gdje su bila vrata bi se zazidao i stavio bi se novi prozor umjesto starog. Izvana je potrebno raditi nove stepenice na spomenutu garažu gdje se već nalazi natkrivena terasa. Tražim ponudu za manju adaptaciju kuhinje (stan u zgradi, 1. kat, teretni lift). Radovi se odnose na spajanje prostora kuhinje i lođe koji su sada odijeljeni unutarnjom drvenom stolarijom. Dimenzije kuhinje su 2,93 x 2,35, a lođe 2,35 x 2,35. Radovi okvirno uključuju:
- uklanjanje pregradne drvene unutarnje stolarije (vrata i dva prozora, šir. 2,35 m) i zbrinjavanje otpadne stolarije
- uklanjanje PVC podnih ploča u kuhinji (6,8 m2)
- uklanjanje zidnih keramičkih pločica (3,0-3,5 m2) i izravnanje zida
- ugradnja dodatne 2-4 strujne utičnice
- niveliranje podova kuhinje i lođe
- postavljanje podne obloge
- postavljanje knauf ili dr. pregrade sa svrhom toplinske i zvučne izolacije na bočni zid lođe koji je sada zatvoren PVC-om. Rok za izvedbu: okvirno za 30 - 40 dana.