Adaptacija stana
Maslenica
Trebam obradu špaleta 55 m. Prozori i balkonska vrata su montirani danas. Brušenje i lakiranje parketa, bojanje kompletnog stana i adaptacija kupaone (postavljenje tuša umjesto kade). Trebam izradu kovane ograde kao i pomoć pri završetku adaptacije i opremanja kuće. Traži se ponuda za renovaciju stubišta u obiteljskoj kući. Stubište ima 48 stepenica (dužina 1 m, visina čela 15 cm), te 5 podesta površine cca 4 m2.
Trenutno je stepenište obloženo kamenom (ne znam točan naziv kamena, onaj koji se obično nalazi u starijim stambenim zgradama).
Zanima nas cijena te usluge, kao i materijala. Zainteresirani smo za granit. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice 5,46 m2. Potrebno je ukloniti staru keramiku, zamijeniti vodovodnu instalaciju i postaviti novu keramiku. U stan u prizemlju prodire voda iz terase. Potrebno je razbiti popločanu terasu, napraviti novu hidroizolaciju i opet napraviti ploču. Stan je prazan, može se prespavati. Slike mogu poslat na e-mail. Trebam ponudu za izgradnju još 1 kata i potkrovlja (krov što jednostavniji), izolaciju i sep, uređenje okućnice, PVC zatvori, unutarnje uređenje.