Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija stana

Sunja


Stara kupaonica sa normalnom kadom, umivaonikom, školjkom za wc, perilicom, bojlerom no sve je rađrno 90ih i bez nekog reda. Potrebno je izmjestiti instalacije za školjku, za umivaonik i perilicu (trenutno odvod je cijev koja se gurne u školjku).
Potrebno prepraviti elektroinstalacije. Mogu poslati tlocrt trenutno i render kako bi to trebalo izgledati. Moguće manje izmjene. Keramika bi bila na podu i zidovima, walk in tuš umjesto kade. Trebam uređenje potkrovlja, dvije dječje sobe i hodnik, tražim majstora. Radi se o dvije kuće koje imaju zajednički zid. Tri Kata su u pitanju. Htjeli bismo na dva kata otvor za vrata 80 x 200 a na jednom katu voltu 200 x 210. Trebam majstore na renoviranje kuhinje i kupaone, keramičara, vodoinstalatera... Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. Plaćanje je u gotovini. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupaonice. Trebam majstora za obnovu starih vrata i štokova.