
Adaptacija unutarnje stolarije
Koprivna
Trebam restaurirat sobna vrata, znači trebaju se ošmirglat vrata i pofarbat, odnosno napravit sve što treba da budu kao nova, a boja bi ostala ista kao i sad, samo naravno ova je boja izblijedila, ali sve bi ostalo isto.
U prilogu je slika vrata, zanima me ponuda, cijena i način na koji bi se to napravilo te naravno rok isporuke. Trebam ponudu majstora za krečenje dnevnog boravka cca 20 m2,.bojanje radijatora i unutarnjih štokova u bijelo. Samo jedan dio zida u antracit. Trebam majstora za farbanje 6 kom sobnih vrata. Trebam bojanje 5 kom. sobnih vrata sa štokovima. Obnova starih drvenih sobnih i kupaonskih vrata, 7 komada, trebam ponudu. Trebam adaptaciju unutarnje stolarije. Veličina klupica: duljina 1.40 m, visina 30 cm, debljina 2 cm. Materijal - hrastova ili jelova ploča.
Istrugati stari sloj boje na drvenim štokovima za sobna vrata i obojiti novom bojom. Dimenzije štoka za standardna sobna vrata. Štokovi su drveni, zgrada je građena krajem 1950 -ih, u dobrom stanju, tu i tamo ih treba kitom za drvo nadopuniti.
Treba srediti 4 štoka. Potrebno mi je farbanje drvenih greda i stropne stolarije 20 kvadrata.