Adaptacija
Ljevi Degoj
Treba postaviti lamperiju i izolaciju na tavanu, ca. 40 m2. Može stiropor između krovnih greda, polupropusna folija i onda lamperija. Na terasi iznad nas “curi” kišnica u našu spavaću sobu na plafon. Pretpostavljamo iz žljebova koji su začepljeni. Potrebno je sanirati na neki način taj problem, nešto napraviti sa žljebom i nama sanirati taj dio u sobi na zidu da bude kao prije. Molim ponude za zamjenu zidnih pločica u kuhinji cca 3 m2, spuštanje vodovodnih cijevi 50 cm - zidna pipa koju treba promjeniti u pipu iz radne ploče, ugradnja sudopera i pipe. Imam oko 50 kvadrata pločica za poijepit, trebalo bi vodu iz kupaone u kuhinju stavit i zidove uredit još malo boije. Trebam ponudu za radove adaptacije stana od 53 m2: mjenjanje parketa u spavaćoj i dnevnoj sobi, mijenjanje pločica u hodniku i kuhinji, izbacivanje stare kuhinje i priprema za postavljanje nove, kompletno renoviranje kupatila, izbijanje zidova prema dnevnom boravku, ravnanje zidova i pituranje istih i plafona, pituranje zidova na lođi, nove električne instalacije. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Potrebno gletanje, farbanje zidova u dvije sobe i brušenje i lakiranje parketa u tri sobe. Dimenzije sve tri su ŠDV 4 m x 4 m 2.2 m. Vrijeme za radove bio bi kraj 8. / sredina 9. mj. Slike postojećeg stanja na zahtjev.