Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija

Mali Lošinj


Trebam obradu špaleta 55 m. Prozori i balkonska vrata su montirani danas. Interesiralo bi me da li ste u mogućnosti izvršiti ugradnju kliznih vrata u prostoru i eventualno građevinski zahvat otvaranja prostora na mjestu kao ispod na fotografiji. Za više detalja molim da me nazovete ili ostavite broj mobitela da vam se javim. Na slici je ugrađeno ogledalo koje se skida na djelu gdje se zid otvara, dok je ovo desno regal koji se nalazi ispred ugradbenog ormara koji bi se kratia a nalazi se iza regala pa bi iz tog razloga trebalo doć prostor vidit.
Sve bi vas moglo čekati skinuto i pripremljeno za rad. Adaptacija postojeće kuće, rušenje pojedinih zidova i zidanje novih, iskopi, instalacije, nadogradnja postojećeg stanja s preinakama. Trebam ponudu za renovaciju kupaone koja je oštećena zbog vlage odnosno curenja instalacija. Radovi uključuju promjenu instalacija dovoda vode i kanalizacije, obijanje žbuke i vlagom oštećenog dijela zida, lupanje i ponovno lijepljenje pločica, deinstalaciju i ponovnu instalaciju tuš kade kao i ponovo oblaganje zidova i ličenje bijelom bojom. Kupaonica je vrlo mala i jako mi je važno zbog stanara da se radovi obave što prije, odnosno da ne trebate podizvođača za dio radova. Trebam informaciju da li možete izdati račun za dio radova jer bi se dio pokrio iz pričuve. Potpuna renovacija male kupaonice, demontaža postojećih sanitarija, skidanje pločica, montaža nove vodovodne instalacije, pločica i sanitarija. Trebam ponudu za postavu hidroizolacije. Trebam stručnog hidroizolatera za sanaciju kapilarne vlage u podu. Radi se o sobi gdje je kao podna obloga postavljen klasični parket ali se uz rubove parketa osjeti neugodan miris vlage. Nakon skidanja lajsni također su vodljivi tragovi plijesni na drvetu.
Površina prostorije je nekih 10 m2. Ukoliko zbog male površine nema interesa za izvedbu spreman sam također primjereno platiti i samo izradu plana sanacije odnosno savjetovanje stručnjaka. Pozrebna je adaptacija dnevne sobe s kuhinjom. Gletanje i bojanje zidova, postavljanje novih balkonskih vrata sa škurama i postavljanje laminata na pod. Kvadratura cca 35 m2.