Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacije objekata

Macinec


Trebam kompletnu adaptaciju kupatila po sistemu ključ u ruke. Širina prostora je 1.65 m a dužina 3 m. Manja adaptaciju stana. Molim ponudu za demontažu 2 bidea, demontažu 2 WC uz postavljanje novih, popravak i postavljanje pločica na mjestu gdje su bidei, fugiranje starih zidnih pločica, postavljanje vode i struje za perilicu za rublje. Popravak manjih oštećenja na zidovima od potresa i prokišnjavanja. Ličenje cijelog stana veličine oko 180 m2. Postavljanje vrata. I drugi sitni potrebni popravci prema dogovoru. Trebam majstora za obradu špaleta. Novi prozor dimenzija 110 x 122 cm, klupčice postavljene i silikonizirane. Usluga mi je potrebna čim prije. Trebam knauf majstora koji bi pouzdano i kvalitetno mogao postaviti ytong ili knauf ploču u moja dva manja stana sa ugradnjom vrata za ulaz. Dakle trebalo bi ograditi ulaz od ostatka garsonijere radi dodatne toplinske izolacije. Idealno bi bilo da majstor vrši i unutrašnje radove. Bitno je da se može izdati i račun za usluge. Trebam pouzdanog majstora koji će zakrpat rupu nakon montaže klime i taj dio proć bjelom bojom za zid. Kupili smo stariju kuću na kredit, dvije etaže cca 38 m2. Htjeli bismo najskromnije urediti i iznajmiti. Prije se živjelo na donjoj etaži, a na gornjoj su spavali gosti kad bi došli. Sada za iznajmljivanje dviju jedinica potrebne su preinake.
Gornja etaža: U wc treba staviti tuš (spojiti odvod, ozidati malo siporeksom / pločicama). Zid (nosivi) kupaonice treba probušiti da bi se dobio priključak za sudoper i perilicu rublja. Električni bojler koji sada opskrbljuje obje etaže, a nalazi se na gornjoj etaži, treba pomaknuti desno i odvojiti da bude samo za gornju etažu.
Donja etaža: U kuhinji gdje već postoji dovod / odvod vode treba osigurati i dovod / odvod za perilicu rublja. Treba instalirati zaseban električni bojler (po mogućnosti uzevši vodu sa miješalice kade).
Kontrolno električno brojilo: Na gornjoj etaži je brojilo, na donjoj etaži je ploča sa par osigurača. Potrebno je zasebno praćenje potrošnje struje ugradnjom nekakvog brojila. Lijepo molimo: cjenovnu ponudu, vremensku raspoloživost i trajanje radova. Trebam keramičara za podzidavanje dijela kade, ljepljenje pločica u kuhinji cca 2,5 m2 i cjenu za postavu 15 m2 dekorativnog kamena.