Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacije objekata

Milasi


Zamijenio sam vanjsku stolariju na kući. Potrebno mi je sada sa unutrašnje strane obraditi špalete i ugraditi klupčice. Ima 10 otvora, cc 35 metara špaleta. Potrebno mi je zatvoriti izlaz u potkrovlje knaufom. Imam problema s vlagom i vodom. Zidovi s vanjske i unutrašnje strane od stana su popucali ili imaju rupice pa mi ulazi voda. Imam vlagu u stanu i gljivice. Trebam nekoga da mi sanira stanje da mi ne ulazi voda i da mogu živjeti bez pljesni i glivica.
Trazim nekog s dobrim referencama i nekog (poduzeće) koje će izvršiti radove s garancijom. Potrebna je ponuda s planom radova, unutra i izvan stana, sa specifikacijom materijala i planom izvedbe.
Trebam pisanu ponudu i da radovi počnu najkasnije do 01.09. ili približno u tom roku. Za izvid stanja na objektu tu sam cijelo vrijeme, pa mi treba izvid čim prije. Postoje fotografije oštećenja koje izvođač može dobit. Molim da mi se hitno javite. Renovacija obiteljske kuće, izrada kompletno novog krovišta s gredama i podizanje potkrovlja dva bloka, novi crijep mediteran Tondach 123 m2 površina. Produživanje i izgradnja dvije terase balkona 30 m2 sa stepeništem izvana. Inox ograda po vanjskom stepeništu. Fasada s izolacijom 5 cm Baumit. Uređenje stana na prvom katu ključ u ruke 70 m2. Uredenje okoliša 64 m2 s kamenim pločama. Izrada špaleta oko vrata i prozora - samo s vanjske strane. Dimenzije otvora su: 140 x 200, 75 x 200, 70 x 70, 120 x 120. Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina. Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min. Moguća prodaja ili kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Brušenje i lakiranje parketa, bojanje kompletnog stana i adaptacija kupaone (postavljenje tuša umjesto kade). Trebam ponudu za adaptaciju garaže veličine 3 x 5 m, podna nivelacija glazura, uređenje vanjskih i unutarnijh zidova, uređenje okapnice.