Unutarnja i vanjska stolarija

Alu drvo stolarija

Lećevica


Na kući imamo drvo-aluminij stolariju, kliznu balkonsku stijenu. Sada imamo problem, jer se stijena zaglavila i ne možemo ju otvoriti, a to nam je jedino za prozračivanje i izlaz na balkon. Lijepo molimo ako nam možete pomoći što se tiče servisa ili preporuke majstora koji bi nam mogao pomoći. U nastavku proslijeđujemo slike na mail. Trebam ponudu odnosno izračun:
- 2 x dvokrilni prozor otvora 100 x 120 (širina x višina) sa roletnama (prije prozora) i komarnicima
- 1 x dvokrilna balkonska vrata otvora 140 x 210 (širina x višina) sa roletnama (prije prozora).
Troslojno staklo, od unutra bijele boje, izvana smeđe. Trebam ponude za ugradnju drveno-aluminijskih prozora u stanu. Mi već imamo detaljni troškovnik radova, pa vam ga ovim putem šaljem. U privitku je i nacrt te detalj rolo-kutije, te fotografija pročelja sa predmetnim prozorima (2) i balkonskim vratima (2).
jedan prozor se nalazi na dvorišnoj strani. Specifikacija stavki je doduše na njemačkom, ali uz malu pomoć prevodioca (ili google-a) mislim da ne bi trebalo biti problema da shvatite o čemu se radi. Treba kompletna ponuda, s transportom, montažom, s ukalkuliranim svim ostalim troškovima ukoliko je to potrebno (carina, porezi, itd.).
Rušenje postojećih prozora bit će obavljeno sa naše strane. Skidanje stare drvene stolarije, izmjera, preporuka i pomoć oko nabave nove stolarije i postavljanje nove ALU-drvo stolarije sa roletama i brisolejima. Trebam ponudu za fiksne prozore alu-drvo. Interesira me cijena bez isporuke za 3 fiksna prozora. 2 komada 2000 x 2000 mm, 1 komad 1700 x 2000 mm. Drveni okvir, duplo staklo. Išli bi na drvenu kuću od trupaca. Trebam ponudu za PVC ili alu-drvo prozore i vrata. 13 prozora 4 vrata. Ponuda treba uključiti skidanje stare i stavljanje nove stolarije te okvirno vrijeme radova. Trebam ponudu za ugradnju alu drvo stolarije 3 x 140 x 120 prozor s izmjenom starih i ugradnjom novih plastičnih prozora s roletama, molim ponudu.