
Alu ograde
Zamršje
Trebam alu konstrukciju za balkon. Trebam pomicanje postojeće aluminijske ograde na dvorištu u dužini cca 20 m na 2 - 3 m bliže cesti. Naime, radi se o zatvaranju parking prostora. Treba mi ograda za balkon. 1.8 m x 8.7 m x 1.8 m. Balkon je jednostavan, treba se napraviti ograda s 3 stranice. Može inox ili aluminij profili. Zanima me okvirna cijena ALU ograde za obiteljsku kuću: cca 35 metara između betonskih stupova, a sadrži:
- Visina ograda kod stupaca je u prosjeku 73 cm (negdje mala odstupanja +- 1,5 cm)
- Suma razmaka između svih stupaca je 32,52 metra (minimalna odstupanja +- 2 cm)
- dodatno bih dogovorio točnu visinu letvi i broj letvi koji će ići između stupaca a lakše će biti kad bi došli pogledati i izmjeriti
- pješačka kapija - 120 x 131 cm (ŠxV) - klizna kapija - 240 x 137,5 - dvokrilna kapija - 366 x 128.
Otvoren sam za suradnju u pitanju automatskih garažnih vrata i ograda na 5 balkona. Za sva dodatna pitanja i dogovore, dostupan sam na broj mobitela. Također, spreman sam razgovarati i prihvatiti svaki stručni savjet. Trebam okvirnu ponudu za izradu i montažu balkonske ograde. Radi se o dva balkona s time da na jednom balkonu već postoji metalni okvir. Ciljali bi da rezultat bude kao na priloženim slikama. Ograda se sastoji od horizontalnih pravokutnih aluminijskih letvica visine od 50 mm. Razmak između letvica iznosi 20 mm. Dimenzije balkona su označene na slikama. Trebam ponudu za aluminijsku ogradu. Radi se o ogradi na krovnoj terasi 10 x 5 m i stepenicama do nje. Na rubovima terase je betonski zidić otprilike 40 cm visine na koji se ograda treba montirati. Ograda bi trebala biti od aluminija sa vodoravnim lamelama ili neka druga koju imate. Uz tu ogradu trebam i stepenice (sa rešetkastim gazištima) s donje na tu krovnu terasu. Visina stepenica je 260 cm, otprilike pod kutem 45 stupnjeva, širina 80 cm. Trebam ponudu za aluminijsku panel ogradu. Duljina cca 6 m, a visina 1,4 m. Boja prljavo-bijela ili svijetlo siva, ovisno o ponudi.