Unutarnja i vanjska stolarija

Aluminijska stolarija

Brseč


Balkonska prozirna klizna vrata 215 x 280 cm (215 cm visina), lijepo molim ponudu za drvo i aluminij. Ponudu molim s ugradnjom. Trebam majstora za izradu i postavljanje vrata: 140 širine i 205 visine od drveta ili aluminija. Tražim ponudu za uslugu popravka staklene stijene prikazane na slici. Radi se o aluminijskoj stolariji staroj 11 godina. Stijena je počela puštati vodu kroz gumene brtve, na spojevima profila i vrlo vjerojatno na spojevima sa zidom. Zbog toga je vlaga počela prodirati u bočne zidove. Potrebno je zamijeniti sve gume i zabrtviti profile kako voda više ne bi prolazila. Možemo dogovoriti i dolazak na lokaciju za točnu evaluaciju potrebnih. Trebam aluminijske rolete širine 65 cm za jedna balkonska vrata. Molio bih ponudu za ALU i PVC vrata i prozore te za prošireni izlaz na terasu. Tlocrt u privitku. Svi prozori i 2.80 m otvor na terasu bi bili s griljama u antracit (tamno siva) ili bjeloj boji, duplo izo staklo.
Postojeći izlaz od 140 cm bi proširili na 280 cm. Da li možete ponuditi i uslugu probijanja većeg otvora Ili preporučiti / naći nekoga ko bi to mogao uraditi?
Trebala bi nam ponuda s PVC i s alu (alu i PVC bi bili sa obostrano od istog materijala, znači ne alu / drvo kombinacije) u antracit i bjeloj boji. Prozorske klupice bi bile od istog materijala kao i prozori.
Sistem otvranja izlaza na terasu – mislim da bi harmo vrata bila najpraktičnije rješenje. Ili predložite nešto drugo na osnovu tlocrta u prilogu. Možda bi najviše pasala vrata koja se faltaju ljevo i desno i gornji otklon na prozorima.
Tlocrt bi trebao biti pouzdan no mislim da bi ipak bilo bolje izači na lokaciju i premjeriti ukoliko pogodimo posao.
Planiramo dolazak u drugom / trećem mjesecu 2023. no ukoliko dogovorimo, mislim da bi se naručeno moglo isporučiti na lokaciju s tim da bi potom trebali dogovoriti datum postavljanja.
Stojim na raspolaganju za bilo kakve dodatne informacije. Potražujem izradu aluminijskih grilja bez okvira na postojeće šarke za 1.dvokrilna grilja (V68xŠ115) 1 kom; 2.dvokrilna grilja (V68xŠ85) 1 kom; 3. jednokrilna grilja (V61xŠ64) 1 kom. Potražujem izradu aluminijske grilje sa šarkom koja se montira na drveni štok prozora kao i što su bile predhodne. 4.dvokrilna grilja (V94d,Š156,V63lj) 1 kom. Prilog: foto i skica. Trebam ponudu za ugradnju alu stolarije (ulazna vrata + stubište).