
Aluminijska stolarija
Gornja Rijeka
Trebam ponudu za prozore za podrum: 14 kom. 290 × 670. Molio bih ponudu za ALU i PVC vrata i prozore te za prošireni izlaz na terasu. Tlocrt u privitku. Svi prozori i 2.80 m otvor na terasu bi bili s griljama u antracit (tamno siva) ili bjeloj boji, duplo izo staklo.
Postojeći izlaz od 140 cm bi proširili na 280 cm. Da li možete ponuditi i uslugu probijanja većeg otvora Ili preporučiti / naći nekoga ko bi to mogao uraditi?
Trebala bi nam ponuda s PVC i s alu (alu i PVC bi bili sa obostrano od istog materijala, znači ne alu / drvo kombinacije) u antracit i bjeloj boji. Prozorske klupice bi bile od istog materijala kao i prozori.
Sistem otvranja izlaza na terasu – mislim da bi harmo vrata bila najpraktičnije rješenje. Ili predložite nešto drugo na osnovu tlocrta u prilogu. Možda bi najviše pasala vrata koja se faltaju ljevo i desno i gornji otklon na prozorima.
Tlocrt bi trebao biti pouzdan no mislim da bi ipak bilo bolje izači na lokaciju i premjeriti ukoliko pogodimo posao.
Planiramo dolazak u drugom / trećem mjesecu 2023. no ukoliko dogovorimo, mislim da bi se naručeno moglo isporučiti na lokaciju s tim da bi potom trebali dogovoriti datum postavljanja.
Stojim na raspolaganju za bilo kakve dodatne informacije. Montaža ulaznih aluminijskih vrata. Otvaranje prema van. Lijeva. Dimenzije krila vrata su 6 x 80 x 203. Građevinski otvor je dimenzija 92 x 220. Zanima me cijena dvokrilnih alu grilja 120 x 120. Zamijenili bi postojeća ulazna vrata u zgradu, novim i modernijim aluminijskim vratima, da su većim dijelom ostakljena, mutno staklo, kako ne bi izgubili svjetlo u hodniku. Potrebna je ugradnja i zbrinjavanje starih vrata. Otvaraju se na portafon pa ih je potrebno prilagoditi. Plaćanje preko pričuve. Po potrebi šaljem sliku trenutnih. Zamijenili bi postojeća ulazna vrata u zgradu, novim i modernijim alu vratima, antracit boje, mutno staklo, kako ne bi izgubili svjetlo u hodniku, dimenzija 155 širina i 255 visina, i gornji dio iznad vrata 155 x 95. Potrebna je ugradnja i zbrinjavanje starih vrata. Otvaraju se na portafon pa ih je potrebno prilagoditi. Plaćanje preko pričuve. Trebam izradu kliznih aluminijskih vrata, bijele boje. Potrebno ih je ugraditi u dnevnoj sobi, zatvoriti prostor za garderobu. Dimenzija širina 105 cm, visina 250 cm. Molim ponudu.