Projekti i dokumentacija

Arhitekt

Novi Mikanovci


Trebam ishodovanje građevinske dozvole za montažnu kuću od 64 kvadrata s galerijom od 30 kvadrata, zanima me cijena cijelokupne projektne dokumentacije za ishodovanje građevinske dozvole. Trebam arhitekta radi izrade nacrta kuće u digitalnom obliku (kuća je legalizirana i ima građevinsku dozvolu, treba nam nacrt radi prijave na natječaj za energetsku obnovu kuća). Trebam arhitekta za idejni projekt. Prostor ima nekih cca. 98 - 100 m2. Krov je napravljen i PVC stolarija je postavljena. Iznutra treba napraviti sve pregradne zidove, instalacije itd. Zanima nas nekoliko načina rasporeda prostorija. Želimo da bude dobro iskorišten prostor i također nam je važno da bude estetski lijepo. Prostorije: kupaona, malo veća spavaća soba, tri manje (dječje) sobe, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak na otvorenom te mala prostorija ostave (špajze). Koliko bi otprilike bila ukupna cijena i kakav je postupak? Renovirao bih staru kamenu kuću za iznamljivanje turistima te tražim arhitekta koji mi može poslati ponudu za idejno rješenje i dodatno za sve potrebne nacrte po kojima će se raditi adaptacija / renoviranje.
Kuća je vrlo stara, u njoj se ne živi. Kako možete vidjeti prema slici kuća ima 2 kata, u donjem katu bi napravili kuhinju i dnevni boravak a u prvom katu bi bile sobe za spavanje. Krov treba ga obnoviti i izvana treba biti fugirana.
Pošto je mjesto blizu MTB staza mogao bi se nadograditi dodatni dio za teretanu i za malu saunu a izvana bi napravili i mali bazen. Trebam ponudu za izradu projektne dokumentacije (nacrta) za kuću, prizemlje 110 m2, 3 sobe. Trebam ponudu arhitekta za izrada glavnog projekta za prizemnicu. Dizao bi kat na starijoj kući koja je predviđena da bude na 2 kata, no nikada kat nije podignut. Radi se o 50 m2 i trebalo bi provjeriti da li su temelji dovoljno dobri, buduci da je kuća stara vise od 70 godina. Zanima me okvirna cijena provjere.