
Arhitekt
Završje Loborsko
Željeli bismo izgraditi malu kuću (55 m2 - 2 spavaće sobe). Tražim tvrtku koja bi mogla osigurati gradnju po sistemu ključ u ruke, od opremanja, građevinske dozvole do implementacije sustava gradnje po sistemu ključ u ruke. Trebam arhitekta za projektiranje objekta. Radi se o tome da bi se od jednog stana, trebalo napraviti 2. U biti nama sad treba ideja, kako bi se najbolje moguće iskoristio prostor. Želimo druge godine početi raditi tavanski stan. Prostor ima nekih 98 m2. Krov je napravljen i PVC stolarija je postavljena. Iznutra treba napraviti sve pregradne zidove, instalacije itd. no nas zanima samo nekoliko načina rasporeda prostorija iznutra. Ne želimo previše zatvoren prostor (šturo na sredini hodnik i sa svake strane sobe) nego da bude dobro iskorišten prostor i također nam je važno da bude estetski lijepo.
Prostorije bi bile: kupaona, malo veća spavaća soba, dvije manje sobe te kuhinja, blagavaona i dnevni boravak otvoreno. Koliko bi otprilike to koštalo i kakav je način, dođete kod nas, napravite nacrt, koliko dugo se čeka, kako se plaća? Trebam arhitekta za ishođenje građevinske dozvole za nadogradnju prostorije 3 x 2,5 m2 te zatvaranje terse 6 x 4 2 puta. Trebamo ponudu arhitekta za dizajn i projektiranje modularne montažne kuće. Važno nam je da arhitekt bude inovativan, spreman na kompromis i spreman na izazov projektiranja takvih objekata. Trebam ponudu za svu potrebnu dokumentaciju za dobivanje građevinske dozvole. Dakle, idejni, glavni i izvrši projekt te sve popratno. Zidati će se nova prizemnica od cca. 50-ak kvadrata s krovom na dvije vode. Okvirne ponude i kontaktiranje molim preko maila. Trebam arhitekta za projektiranje stepenica (stubišta), dogradnja izvana. Zanima me okvira cijena i vrijeme izrade (projektiranja) stepenica (s mjerenjem i uvidom na licu mjesta).
Trebam kompletnu dokumentaciju za dobivanje građevinske dozvole za dogradnju izvana stepenica (zaatvoreno stubište do visine prvog kata obiteljske kuće). Kuća ima sve potrebne dozvole.