
Asfaltiranje dvorišta
Donji Dragičevci
Trebam ponudu za asfaltiranje, cca 150 m2. Trebam ponudu za asfaltiranje dvorišta, otprilike oko 130 kvadrata, interesira me cijena sa pripremom i bez priprema, bez ugradnje ivičnjaka. Tražim majstore za građevinske radove asfaltiranja dvorišta. Asfalt bi se stavljao na površinu 280 kvadrata, od toga je 200 kvadrata betonska površina a 80 kvadrata je trava, ispod trave je godinama nabijan šoder tako da nema puno pripreme, eventualno ravnanje i niveliranje. Trebam ponudu za asfaltiranje dvorišta sa rubnicima, cca 250 m2, na jednom dijelu je na dubini oko 15 cm telefonski kabel i vijev za oborinske vode sa krova. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta cca 186 kvadrata. Podloga je prethodno već napravljena. Potrebna je ugradnja rubnjaka i sifona i cjevi za odvod oborinskih voda. Također, potrebno je uz kuću maknuti stare kocke. Tražim ponudu za postavljanje finijeg frezanog asfalta na postojeću podlogu, nekih 100 m2, debljine 6 cm, za dvorište. Rubnjaci su postavljeni i podloga je napravljena. Tražimo 2 vrste ponude za parking od 366.27 m2 koji je trenutno popločen tlakavcima. Trenutno nam voda prodire ispod tlakavaca u garaže koje se nalaze ispod parkinga.
Radi se o stambenoj zgradi koja bi poslove platila preko pričuve. Potrebne su nam 2 ponude jer se stanari dvoume između preslagivanja postojećih tlakavaca i asfaltiranja.
Važno: trebamo jednog izvođača za svaku ponudu (isti izvođač treba odraditi izolaciju + postavljanje tlakavaca odnosno izolacija + asfaltiranje, ovisi za što se stanari odluče).
1. ponuda: kompletna nova izolacija + postavljanje starih tlakavaca. Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
2. ponuda: kompletna nova izolacija + asfaltiranje (stavljanje podloge, fini asfalt + postavljanje rubnika). Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
Samih betonskih tlakavaca ima: 350 m2.
Za asfaltiranje:
38X5 (sa kanalom 0.4) = 190 m2
18.6x5.5 (parking1)=102.3
18.2x1.6 (trava sa rubnikom)=29.12
11.6x0.5 (ispred ulaza i otoka)=5.8
7.1x5.5 (parking2)=39.05
Ukupno: 366.27 m2