Bravarski i limarski radovi

Balkonska inox ograda

Kačkovec


Trebam ponudu za inox dvorišna krilna vrata dimenzija 5.8 x 1,2, zajedno s ugradnjom. Trebam ponudu za nadstrešnicu 2 x 1 m, inox - staklo. Treba mi ograda za balkon. 1.8 m x 8.7 m x 1.8 m. Balkon je jednostavan, treba se napraviti ograda s 3 stranice. Može inox ili aluminij profili. Trebam nadstrešnicu za balkon dim. 2 × 2 m, metalna konstrukcija, pleksiglas, stupovi inox. Trebam ponudu za inox kutne stepenice s drvenim gazištima (16 gazišta). U prilogu je nekoliko fotografija dvorišne ograde I panti, a problem koji imam je da ta dvostruka vrata od dvorišne ograde, nisu više u ravnini i ne mogu se zatvarat niti zaključavat; da budem još precizniji, vrata su se udaljila jedna od drugih barem 3-4 cm, a lijeva vrata su i “potonula” za kojih par centimetara.
Znači, trebao bih neki savjet, prijedlog ili ponudu što se može učiniti s postojećim vratima kako bi ona ponovno bila u 100% funkciji i kako bih mogao u dogledno vrijeme postaviti motore za automatsko, daljinsko otvaranje i zatvaranje.
Također, ako kojim slučajem nije moguće ništa učiniti s postojećim vratima, trebao bih prijedlog za neku drugu opciju. Trebam ponudu za inox ogradu, rukohvat 1,10 m s obje strane, ogradicu 1,20 cm i ogradicu 80 cm.