
Betoniranje temelja kuće
Blatnica
Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje ploče na zemlji koja se nalazi oko 35 metara od mjesta gdje se može parkirati. Površina ploče je cca 60 m2 i trebalo bi oko 6 m3 betona. 1.Trebam ponudu za izgradnju vanjske terase u visini poda kata zgrade, u dužini od cca 7 m. Pod terase od betona, širina cca 1,5 m, ograda od obrađenih željeznih šipki.
2. Možda izgradimo i vanjske stepenice umjesto unutarnjih (od terase do zemlje) - kombinacija kamena i željezne ograde.
3. Ako pomaknemo unutarnje stepenice možda uredimo kupaonicu na tom mjestu.
4. Dio vanjske kamene fasade bi ožbukali, cca 7 m2, visina 1 etaža od cca 3,5 m.
5. Izgradili bi ukrasni kameni zid, cca 5 m, visine 0,50 m.
6. Popločali bi bio dvorišta, cca 16 m2. Materijal od Izvođača, osim kamena za popločenje i ukrasni zid. Potrebno nam je produžiti postojeću terasu (uz kuću) za nekih 1,5 - 2 m te zazidati postojeća balkonska vrata koja trenutno vode kroz kupaonicu te napraviti nova koja će voditi kroz kuhinju. Zatim na istoj terasi treba postaviti nove pločice i gelendere.
Molim pošaljite nam informativnu ponudu za navedeno prema slikama i nacrtima iz priloga, pa ukolko se odlučimo za vašu ponudu onda se dogovorimo da dođete pogledati, izmjeriti i dati nam točnu ponudu. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje stambene zgrade tlocrtnih dimenzija 21 x 7. Prizemlje i kat ukupno 4 stana. Zida se sa blokom profi 20/50 wienerbergerov dryfix sistem. Materijal opskrbljuje investitor. Trebam ponudu za građevinske radove zidanja garaže i postavu krovišta. Trebam preseljenje drvene kuće dimenzije 6 x 6, gradnja temelja i slaganje na nove temelje sa krovom. Trebam sanaciju postoječe septičke jame, betoniranje dna i izolacija.