
Betoniranje temelja kuće
Krušljevo Selo
Moli se ponuda, "ključ u ruke" za izradu sjenicu dimenzija 4 × 3,5 m iznad garniture prema slici u prilogu. Trebam ponudu za pumpani beton 4 m kubna s pumpom za ploču - terasu. Trebamo uređenje prednjeg dvorišta (50ak m2) kuće u nizu. Potrebno je srušiti zidić (cca dužine 4 m i visine 0,6 m) s metalnom ogradom i ulazna vrata u dvorište. Potrebno je poravnati teren do ulaza u kuću te popločati kako bi se mogla parkirati 2 auta. Trebam ponudu za građevinske radove izrade temelja za drvenu kuću od 70 m2. U procesu sam dobivanja građevinske dozvole. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta. Trebam ponudu za građevinske radove, radi se u objekat, želim 2 ponude:
- ponudu 1. iskop i sa armaturom prema statičkom računu i betoniranje sve podporni zidove na nacertu pz1, pz2, pz3, pz4, pz 5. i montaža drenažne cjevi. gotove zidove zatrpavalje za po propisima.
- ponuda 2. iskop trakastih temelja sa tampski sloj zbijen 20 cm i temeljni uzemljivač 25x4 mm. i betoniranje xc1 sa C25/30 sa aditivom za vodonepropusnost, armirani prema statičkom računu na nacert pozicije 600, 700, 800, 400.
- šalovanja(oplata) prva betonska ploča suterena i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30) za ploču
- šalovanja(oplata) temelje ploča bazen 20cm i zidove i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30)
- napraviti stepenište zapad stranu i armaturu prema statičkom računu i betoniranje. Nakon kontakta, šaljem link za dio dokumentacije od statiike i arhitektonski projekat ako trebate struju, vodo, itd. javite se pa srditi ja to.
Kako vidite da je ovo samo do prve ploče. Nadam se da ponuda zadovoljavajući i možemo se dogovorit nastavak gradnje ostale zidove i strop. Trebam ponudu za vrtnu zidanu kućicu 4,50 sa 2,50 m. Od 01.10.