
Betoniranje temeljne ploče
Botinovec
Izrada betonskog armiranog stupa visine 3 m i grede dužine 2 m. Zazidavanje otvora koji je nastao uklanjanjem sobnih vrata i slična dozidavanje na par mjesta blok opekom. Betoniranje podne deke cca 12 m2. gletanje zidova mrežicom za ojačavanje AR280 cca 50 m2. Žbukanje ili postavljanje knaufa cca 50 m2. Trebam ponudu za izradu ograde, izrada temelja i betonskih stupova od gotovih elemenata, visina 160 cm, duljina 15 metara. Trebam ponudu za izradu temelja za montažnu kuću bruto površine 150 m2 i postavu toplinske izolacije XPS 15 cm. Tražim majstora / majstore za izradu betonske ploče od cca. 20 cm dubine i 3 x 3 metra dužine i širine za betonski stol ukupne težine 1000 kg. Ploča se postavlja na zemlju ispred ulaza zgrade. Ploča bi trebala imati nekakvu teksturu na gornjem dijelu da lijepo izgleda, npr. izgled kamena, ili pločica, nešto tome slično. Plaća se iz pričuve. Trebam cijenu niskogradnje, zanima me cijena za građevinske radove iskopa, pripreme i postavljanje tlakavaca. Imam oko kuće za postaviti oko 150 m2, moji bi bili tlakavci, poslije još imam 700 - 800 m2, za sad bi samo oko kuće. Zemlja za iskop je ilovača, zanima me cijena? Trebam ponudu za izradu montažne kuće. Namjeravamo napraviti malu kućicu od ca. 50 m2 s potkrovljem. Potrebna je septička jama, drenaža i sve što zatreba. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje s armaturom i nagibom za odvodnju:
1) kolnog prilaza
2) dva parkirališna mjesta
3) vanjskog stubišta.
1. Kolni prilaz je trenutno u šljunku, ispod se nalazi korugirana cijev unutar jarka uz cestu. Površina prilaza preko jarka je cca 15 m2
2. Parkirališna mjesta su trenutno zatravnjena, dimenzije 6 x 2,5 m po parkirališnom mjestu (30 m2).
3. stepenice trebaju povezati dva nivoa prirodnog terena. Visinska razlika cca 1,2 m. Potreban jedan krak od 8 stepenica, širine 80 cm, gazišta 30 cm i visine stepenice 15 cm. Trenutačno se nalazi travnjak na nagibu.