
Betoniranje temeljne ploče
Noskovačka Dubrava
Trebam ponudu za iskop septičke jame, koja bi bila cijena? Trebam ponudu za zidanje potkrovlja, kuća je 71 kvadrat, digao bih sedan redova cigle 29 x 19 te je potrebna i izrada krova. Trebam ponudu za građevinske radove, radi se u objekat, želim 2 ponude:
- ponudu 1. iskop i sa armaturom prema statičkom računu i betoniranje sve podporni zidove na nacertu pz1, pz2, pz3, pz4, pz 5. i montaža drenažne cjevi. gotove zidove zatrpavalje za po propisima.
- ponuda 2. iskop trakastih temelja sa tampski sloj zbijen 20 cm i temeljni uzemljivač 25x4 mm. i betoniranje xc1 sa C25/30 sa aditivom za vodonepropusnost, armirani prema statičkom računu na nacert pozicije 600, 700, 800, 400.
- šalovanja(oplata) prva betonska ploča suterena i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30) za ploču
- šalovanja(oplata) temelje ploča bazen 20cm i zidove i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30)
- napraviti stepenište zapad stranu i armaturu prema statičkom računu i betoniranje. Nakon kontakta, šaljem link za dio dokumentacije od statiike i arhitektonski projekat ako trebate struju, vodo, itd. javite se pa srditi ja to.
Kako vidite da je ovo samo do prve ploče. Nadam se da ponuda zadovoljavajući i možemo se dogovorit nastavak gradnje ostale zidove i strop. Trebam ponudu za usluge iskopa mini bagerom, iskop šute stare 1 godinu. Trebam ponudu za građevinske radove pripreme za betoniranje 50 m2 dvorišta. Trebam ponudu za građevinske radove. Na postojeću garažu treba staviti deku te iznivelirati pod i požbukati iznutra te napraviti eventualno još jednu prostoriju do garaže. Trebam ponudu za usluge iskopa mini bagerom, Iskop kanala dužine 20-ak m.