Gradnja, grubi radovi

Betoniranje temeljne ploče

Nova Ljeskovica


Potreban je kooperant za zidanje i izradu krovišta na 4 prizemna objekta. Trebam ponudu za građevinske radove, ulaz u dvorište, treba iskopati i navesti te povaljati kamen. Trebam izvođača za izradu dvorišnog betonskog zida, dimenzija:
a) 18 m dužina, visina 1.25, debljine 20 cm, temeljna stopa 40 x 30, na krajevima dva stupa 40 x 30, visine 1.35 i dva stupa za ulazna vrata dimenzije 40 x 30 visine 1.50.
Na vrhu zida bi trebala biti kupa kanalica. (Taj dio bi trebao biti proširen i određene debljine za postavljanje iste.
b) izrada betonskog zida dimenzije 14 m, visine 60 cm, debljine 20 cm. Sa temeljnom stopom 40 x 20. U zid bi treblo postaviti određenu armaturu. Molim što prije ponude za ove radove. Trebam ponudu za temelj za ogradu, iskop i betoniranje, dubina 30 cm u zemlji a 20 iznad zemlje, širina 20 cm, dužina 21 metar. Želio bih urediti dvorište površine cca 14 m x cca 35 m na više etaža. Trebalo bi najprije napraviti zemljane radove (iskopi), napraviti parapete za ogradu, napraviti potporne zidove u skladu s propisima, napraviti stepenice uz potporne zidove i urediti bunar za skupljanje oborinskih voda. Obavezan je dolazak na teren i dogovor jer je dvorište uz brijeg pa je potrebno napraviti i zemljane radove. Početak radova: prije zime. Želim da sve radi samo jedan izvođač koji ima mogućnost zemljanih iskopa, koji može postaviti oplatu i sve izbetonirati. Trebam ponudu za pumpani beton, 10 kubika za izradu prilaza. Debljina 10 cm. Trebam ponudu za građevinske radove postave hidroizolacije. Radi se o vanjskom zidu kuće. Kuća koja se naslanjala na našu srušena je te će se graditi nova (ali ne zna se kada). Imamo podrum te bi taj vanjski dio trebalo izolirati (oni neće raditi podrum). Dužina iskopa 6 m, dubina cca 1.5 m a širina tolika da se može izvoditi hidroizolacija 60 - 80 cm. Ljepenka i čepičasta folija bi, nadam se, bili dovoljni. Iskop bi trebalo zatrpati (istom zemljom) te nabiti. Ako je moguće posao bi trebalo obaviti što prije.