
Bojanje stana
Kujnik
Trebam majstora za ličenje stana od 50-tak kvadrata. Trebam ponudu za radove adaptacije:
- Zamjena laminata u cijelom stanu
Spuštanje stropa u bračnoj sobi za postavljanje ugradbenog ormara i montaža
- Spuštanje stropa na okovima vrata u predsoblju na standardnu visinu kako bi se izbjeglo postavljanje vrata s panelima
- Zamjena 5 vrata
- Postavljanje kliznih vrata na ostavi
- Bojanje cijelog stana, potrebno izmještanje struje parlafona i dr. Trebam majstora za gletanje i farbanje vikendice, oko 250 m2. Trebam obradu špaleta dva prozora 180 x 140, jedan 140 x 140. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam ponudu za ličenje. Uz radove rekonstrukcije i nadogradnje obiteljske kuće, između ostalih, predviđeni su i soboslikarski radovi.