Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje stana

Ledenik Cesarički


Trebam soboslikara za ličenje zidova u obiteljskoj kući. Površina za ličenje je cca 70 m2 tlocrtno. Radovi bi se izvodili do polovice lipnja. Potrebno u stanu odvojiti spavaću sobu od dnevnog boravka (na podu je sada parket, zgrada 2000 g., cigla), odnosno napraviti pregradni zid od 2x1 gipskartonksih ploča (zid debljine 12,5 cm sa vunom i zvučnom izolacijom) i priprema do ličenja te staviti bjela neka uža vrata (cca 70cm), vrata još nemamo. Dimenzije zida bez vrata 9 m2.
Izrada L maske od gipskartonske ploče širine do 20 x 20 cm s ugradnjom aluminijskih šina i pripremom do ličenja ukupne duljine 7,5m x širine 1m
Ljepljenje gipskartonske ploče na zidove visine 270 cm x širine 60 cm tako da kuhinjski elementi visine 207 cm x širine 165 cm x dubine 60 cm izgledaju kao ugradbeni, priprema do ličenja.
U dnevnom boravku koji sada pod parketom i pločicama želim skinuti pločice i nadograditi parket. Stoga je potrebno odljepiti šest dužnih metara parketa i do starog parketa položiti 9 m2 novog parketa, pobrusiti i polakirati. Tražim majstora za gletanje manjih oštećenja na manjem zidu 2,50 m visina i 1,90 širina + bojanje i ljepljenje ukrasne stiropor štukature. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova dnevne sobe i hodnika u bijelu boju oko 55 kvadrata. Uređenje stubišta, djelomično obijanje žbuke, skidanje postojeće boje, pripema zidova za ponovno bojanje, prije ponude treba pogledati objekt. Na plafonu zadnje sobe pojavili su se tragovi vlage i curenja vode. Soba je pokrivena limom. Navedena soba je legalno preuređena iz lođe u spavaču sobu. Sa zadnje strane spoj fasade i krova izvedeno je okapnim limovima. Trebam završne radove nakon što je stolarija postavljena.