Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje stana

Markuševec Turopoljski


Trebam popravak / restauraciju oštećenih dijelova vanjskih prozora. Potebno je oličiti sve zidove u stanu od 41 m2, izbrusiti i lakirati parkete, zamjeniti silikon na kadi i eventualni dodatni manji popravci po potrebi. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Trebamo obojiti stan s manjem količinom kitanja. Veličine stana iznosi 37 m2. Zidovi će biti obojani u bijelu boju, kao što su i sada. Potrebno je obojiti još dvije metalne kape dimnjaka, zamijeniti silikon pored sanitarnih elemenata i napraviti manje popravke unutarnjih drvenih okvira vrata. Također je potrebno zaštititi drvene okvire prozora (2x) i okvire balkonskih vrata (dvokrilna). Osim navedenog, potrebno je prebojati i sve drvene kapke. Molimo ponudu. Trebam ponudu za gletanje i farbanje, fugiranje pločica i postavljanje laminata, stan je star 2 mjeseca, pa trebam što hitniju ponudu. Potrebno je skinuti tapete sa dva zida sobe tlocrtne površine 10 m2. Zidovi sa tapetama su dimenzija 2,6 m x 2,6 m i 1,7 m x 2,6 m. Preostala dva zida su dimenzija 3,7 x 2,6 m. Na jednom od zidova bez tapeta je prozor. Sve zidove sobe treba obojiti u svijetlo plavu boju. U sobi za vrijeme bojanja neće biti nikakvog namještaja. Izolacija stiroporom oko 50 kvadrata plus otvaranje stropa u hodniku i promjena vrata na sobi. Uz to treba piturati hodnik i wc. Izolacija je unutarnja.