Bojanje stana
Palovec
Trebam ponudu za uređenje balkona, zidova, farbanje ograde i postavljanje pločica. Trebam ponudu za sanaciju podruma nastradalog u poplavi. Stavke: Isušivanje sobe, struganje stare boje, gletanje, izoliranje vodenih mrlja, bojanje zidova.
Opaska: kvadratura zidova u podrumu je 39 m2, ali površina poplavljenog dijela je 11 m2. Slike vam mogu poslati na mail ako mi se javite. Trebam ponudu za soboslikarske radove, bojanje unutarnjih zidova cca 100 m2. Trebam majstora koji će obraditi zidove oko prozora nakon izmjene istih. Trebam ponudu soboslikara za farbanje zida na stepeništu. U ime stanara višestambene zgrade, molim ponudu za bojanje zajedničkih dijelova zgrade - stubišta i haustora. Zgrada je netom obnovljena nakon potresa. Stubište je svježe ožbukano finom završnom žbukom.
Prema projektu, ukupna površina zidova, stropova podesta i podgleda stubišnih krakova iznosi oko 330 m², a ukupna izmjerena površina svih ploha u haustoru 115,39 m².
Osim stubišta i haustora, molimo da u ponudu uvrstite i bojanje vidljive plinske instalacije te metalnih emo ormarića u bijeloj boji s odgovarajućom bojom za metalne površine (uz preporuku vrste boje i u punoj visini cijevi od cca 17,00 m s 4 kraka po 2,80 m). Trebam majstora za lijepljenje tapeta.