
Bojanje stana
Zabrđe
Hitno trebam majstora (ili ekipu) za gletanje cca 400 m2 kuće. Molim ozbiljno zainteresirane da se jave što prije. Soba cca 16 m2 treba urediti (na jednom zidu neravnine) i obojati zidove, skinuti laminat i postaviti pločice (veće dimenzije). Krečio bih sobu 16 kvadrata i brušenje parketa i lakiranje u istoj sobi. Zanima me cijena? Trebam ponudu za bojanje manjeg stubišta (podrum, prizemlje i 4 kata). Tlocrtno površina cca 12 m2. Visina stropa cca 255 cm.
Prije bojanja potrebno je sređivanje manjih pukotina (posljedica potresa).
Molim ponudu za bojanje bijelom bojom kao i drugu ponudu za bojanje bijelom bojom u kombinaciji s bojanjem perivom bojom.
Plaćanje iz pričuve. Treba mi majstor,da nalijepi dekorativnu tapetu po jednom zidu u dnevnoj sobi, u 4 kuće u nizu, cca 360 cm × 260 cm, veličine svaka. Trebam ponudu za izradu špaleta na 3 prozora. Trebam majstora za soboslikarske radove, gletanje oko 3 prozora i balkonskih vrata.