Bojanje stubišta zgrade
Donji Čehi
Tražim majstora za krećenje sobe. U stanu od 36 m2 trebam ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje (jer ima vlage, a i ugradila sam nove prozore pa i tu treba radova) impregnacija i bojanje.
2. skidanje pločica u kuhinji i na manjem dijelu ponovno stavljanje pločica.
3. postavljanje novih parketa u sobi (stari su jako oštećeni)
4. sruganje i bojanje unutarnjih vrata i štokova
Radove bi radila na proljeće ili ljeto. Trebam ponudu za soboslikarske radove, cca 80 m kvadratnih prostora, donja etaža kuće. Trebam ponudu soboslikara za lijepljenje tapeta. Obnovila bih kuhinju. Koji je njezin materijal, neznam. Dotrajala je i ima poneka oštećenja na rubovima. Neznam jel bi bilo izvedivo na istu postaviti tapete? Tražimo izvođača, keramičar i knaufer za izvođenje radova na obiteljskoj kući samo ruke, materjal osigurava investitor. Keramika cca 350 m2, knauf cca 210 m2 plafona izrada na direkt nosače, pripremiti do bojanja u izvedbi Q3, knauf zidovi cca 250 m2, priprema već gotovih zidova do bojanja u izvedbi Q3, knauf poljepiti špale oko prozora i pripremiti za bojanje. Vrijednost radova dogovorena fiksno.
Isplata po provjerenim i izvršenim radovima. Važna napomena: neka nam se javljaju isključivo majstori koji će raditi taj posao a nikakvi posrednici koji prodaju posao dalje. Cijena fiksna i nema nikakvih povećanja niti dodatnih radova. Sistem viđeno - prihvaćeno - odrađeno, provjereno - isplaćeno. Za izvođace koji nisu iz šire okolice lokacije, postoji mogućnost smještaja po razumnoj cijeni. Trebamo obojiti stan s manjem količinom kitanja. Veličine stana iznosi 37 m2. Zidovi će biti obojani u bijelu boju, kao što su i sada. Potrebno je obojiti još dvije metalne kape dimnjaka, zamijeniti silikon pored sanitarnih elemenata i napraviti manje popravke unutarnjih drvenih okvira vrata. Također je potrebno zaštititi drvene okvire prozora (2x) i okvire balkonskih vrata (dvokrilna). Osim navedenog, potrebno je prebojati i sve drvene kapke. Molimo ponudu. Trebam ponudu gletanja i bojanja zidova objekta. Objekat ima dnevni boravak sa kuhinjom, 3 sobe, hodnik i kupaonicu.