Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje stubišta zgrade

Mravince


Trebam majstora za krečenje zidova u sobi i toaleta. Trebam krečenje jedne prostorije dim 3 * 4 m, zidovi i strop. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam urediti hodnik i kupaonicu: soboslikarski radovi. kupaonica plafon i dio do pločica a hodnik zid koji je gletan, treba prešmirglati i pofatbati. Tražim majstora za obradu špaleta za novo ugrađene PVC prozore - 3 komada cca 15 metara. Gletanje i malanje zidova u stanu, ukupne površine oko 80 m2. Molim ponudu sa materijalom i bez materijala. Trebam ponudu za ravnanje zidova, gletanje, bojanje zidova, lijepljenje keramike u kuhinji, kupaoni i hodniku.