Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje stubišta zgrade

Strošinci


Želim preurediti stan (dvije etaže, sveukupno 67 m2) na gornjoj etaži od velike spavaće sobe treba napraviti dvije dječje, promijeniti vrata, instalacije (struja, prebaciti radijatore itd) i na terasi promijeniti pločice cca 16 m2. Na donjoj etaži pregraditi dnevnu sobu i napraviti malu spavaću. Izvaditi postojeće spiralne stepenice i ugraditi druge plus vrata itd. Trebam molera za stan 30 kvadrata, gletanje gdje je popucalo od potresa. Trebam ponudu za soboslikarske radove. Trebam ponudu za soboslikarske radove, bojanje unutarnjih zidova i kosog stropa kuće. 1. sloj impregnacije te 2 sloja kvalitetne bijele boje npr. Jupol. Rad i materijal neka bude obračunat u konačnoj cijeni. Ukupna količina zida i stropa iznosi 192 m2. Zidovi su fino gletani. Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje i adaptacije obiteljske kuće (prenamjena u dom za starije i nemoćne) potrebni su nam sljedeći radovi:
iskop, rušenje postojećih zidova, zidanje, betoniranje, podizanje krova, etics fasadni sustav, elektroinstalacije, vodovod i kanalizacija, vatrodojava, postavljanje podova, adaptacija kupaonica, vanjsko metalno stubište, izrada ravnog krova na novom dijelu, ugradnja lifta, ličenje unutarnjih zidova.
Prioritet u prvoj fazi su građevinski radovi, pa ako niste u mogućnosti dati ponudu za sve usluge, molim vas samo ponudu za građevinske radove.
Za projekt je izdana pravomoćna građevinska dozvola, koju zajedno s troškovnicima šaljem u prilogu. Glavni projekt i prateće projekte šaljem na upit zainteresiranim izvođačima. Radi se o jednome prije vinskom podrumu male kvadrature (cca 35 m2) kod kojega treba obnoviti zidove koji su bojani jupolom, zidovi su suhi, trebalo bi ih pogletati ili navuči neku masu u smislu ljepila da površine budu glatke i pripremljene na farbanje. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova u dva sloja bijelom i disperzivnom bojom (750 m2), rad i materijal.