Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje stubišta

Dolnjaki


Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam obradu špaleta nakon ugradnje pvc prozora. Kutije za rolete su prije bile drvene i puno veće pa sada treba obraditi te praznine s unutarnje i vanjske strane na 6 sobnih prozora. Potrebna nam je kompletna adaptacija stana od 36 m2. Rušenje jednog zida i ugradbenog ormara. Postavljanje drugog zida i na njega ugraditi jedna vrata. Postavljanje pločica, laminata. Radovi u kupaonici, promjena cijevi te rušenje kade i postavljanje tuš kabine, lavaboa i wc-a. Kompletna keramika, ugradnja dva radijatora. Obnova dvije prostorije u starijoj kući prizemnici. Izolacija od vlage. Znači skinuti žbuku sa zida, ožbukati donju deku i sve ponovo napraviti. Dvije sobe, svaka oko 16 m2. Zanima me cijena. Trebam ponudu za soboslikarske radove, potrebno je gletanje i krčenje manjeg stana: kuhinja, spavaća soba i hodnik, ukupne površine oko 35 m2. Trebam ponudu za soboslikarske radove, potrebno mi je gletanje, otprilike 120 m2 zidova i stropa. Trebam majstora za krpanje električne instalacije, gletanje i pituranje.