
Bojanje stubišta
Mala Mlaka
Tražim majstora za krečenje stana 70 m2. Krpanje par pukotina od potresa, do kraja ovog mjeseca. Trebam majstora za lijepljenje tapeta u sobi oko 50 m2. Trebam majstora za krpanje šliceva jer je provedena nova elektro instalacija, gletanje i bojanje zidova. Stan, prvi kat, 217 kvadrata za obraditi. Trebam ponudu sa uvjetima za žbukanje:
Prizemlje: zidovi: 90 m2; podgled stropa: 2,5 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
1. kat: zidovi: 670 m2; podgled stropa: 245 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
2. kat: zidovi: 700 m2; podgled kosog stropa: 295 m2
Odgovara nam ponuda i sa Vašim i našim materijalom. Zidovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil. Stropovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil ili eventualno ukoliko nadzorni inženjer bude odobrio da se izvede brušenje stropova sa žirafom i 2 puta glet masa Teranil tako da ovdje molim cijenu za obje opcije. Stropove je potrebno premazati SN vezom kao npr. Simpra Multicontact SN 1:5 i slično. Ukoliku budete nudili sa materijalom, kutni profili uključeni u cijenu. Obrada unutarnjih špaleta u cijeni.
U prilogu dostavljam nacrte iz kojih su vidljive površine koje je potrebno žbukati. U prizemlju se žbuka crveno označeno na nacrtu, a na 1. i 2. katu se sve žbuka. Okvirni početak žbukanja: početak 6. mjeseca. Trebam ponudu majstora soboslikara za obradu i gletanje unutarnjih zidova. Soboslikarski radovi na stubišta zgrade. Opis radova:
- bojanje zidova i stropova bijelom disperzivnom bojom na postojeću bijelu boju
- ukupna površina za bojenje 186 m2
- po potrebi gletanje ili postavljanje akrila ili silikona oko vrata i prozora
- čišćenje prostora po završetku radova.
Početak radova što je prije moguće. Plačanja: - prema primopredajnom zapisniku i ispostavljenoj fakturi za obavljene radove na zgradi, preko transakcijskog računa zajedničke pričuve zgrade. Trebam soboslikarske radove za stan od 50 m kvadratnih i emajliranje kade, manje 120 x 70.