
Bojanje zidova i stropova
Donja Čemernica
Tražim ponudu za kompletnu adaptaciju stana od 56 m2 koja uključuje: promjena električnih instalacija, vodovodnih instalacija, rušenje jednog pregradnog zida, izrada jednog pregradnog zida, kompletna adaptacija kupaonice (bez promjene trenutnog rasporeda), obnova svih zidova i stropova (trenutno su svi unutarnji zidovi rigips i strop je obložen rigips pločama koje treba zamijeniti), promjena unutarnjih vrata, skidanje trenutnih podnih obloga i postavljanje novih (laminat) u cijelom stanu, završni radovi. Stan na prvom katu, potrebno više različitih vrsta radova; postavljanje novih prozora, vađenje starog parketa i postavljanje laminata, vodoinstalater, keramičar, električar, maler. Površina prostora koji zahtjeva renovaciju je oko 30 m2.
Prostor je u dosta zapuštenom stanju, cilj je dovesti ga u toliko - koliko pristojno stanje u što kraćem vremenu te bi bilo idealno kada bi jedna firma mogla ponuditi sve navedene vrste radova. Tražim majstora za obradu špaleta nakon ugradnje stolarije. Trebam ponudu za krečenje stana. Stan od 50 kvadrata i ima unutra malo namještaja, nije prazan stan. Trebam ponudu za gletanje 20 m2 zida i 10ak kvadrata plafona. Trebam farbanje cijelog stana (zidovi i stropovi) u bijelu boju i sanaciju pukotina nastalih potresom. Potrebno je zaštiti prostor prilikom farbanja. Cca 320 m2. Molim ponudu za sanaciju zidova na parkingu stambene zgrade. Niže navodim što je potrebno napraviti s okvirnim dimenzijama te šaljem slike u prilogu.
1. Balkon - 660 x 200, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'' i strop se napuhuje, sanirati strop i ponovo ga prefarbati.
2. Betonske kanalice za odvodnju - zamijeniti kanalice koje su oštećene sa novima i staviti pokrov na kanalicima koje su ispravne
3. Zid 1 - 350 x 100, potrebno prefarbati
4. Zid 2 - 960 x 140, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'', nanijeti novi sloj gdje je potrebno i prefarbati cijeli zid
5. Zid 3 - 950 x 140, potrebno prefarbati
6. Zid 4 - potrebno prefarbati
Plaćanje bi išlo iz pričuve zgrade. Molim ponude u prilogu su slike.