Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje zidova i stropova

Gornji Dragenec


Tražim ponude za kalklitir bojanje 11 m2 zida dnevnog boravka. U prilogu šaljem fotke kako bih željala da završni rad izgleda te fotku zida koji se treba bojati. Trebam ponudu za knauf. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam ponudu za ličenje stubšta u apartmanskoj zgradi. Stubište se sastoji od prizemlja i dva kata. Zidovi u dobrom stanju sa građevinskim (grund) maljanjem. Trebam ponudu za lijepljenje tapeta. Potrebno je postaviti zidne tapete u prostoriju cca 15 m2. Trebam soboslikara za ljepljenje tapeta na 4 zida u hodniku koji se međusobno ne dodiruju, ukupne pune površine 25 m2. Tapete su bez uzorka, osim jedne role koja ide na uski zid - samo jedna traka pa nema spajanja. Trebam usluge žbukanja, gletanja i maljanja za popravak plafona u kupaonici u površini od cca 4 m2. Plafon je oštećen curenjem vode s kata iznad, što je sada sanirano te bi trebalo sanirati plafon, skinuti svu postojeću žbuku, očistiti plafon, staviti novu žbuku poravnati s gletom i pomaljati.