Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje zidova i stropova

Stara Marča


Trebam uslugu obrade vanjskih i unutarnjih špaleta oko prozora nakon ugradnje PVC stolarije. Isto tako potrebno je gletanje i farbanje zidova oko nove stolarije i postava klupica. Trebam ponudu za soboslikarske radove gletanja i bojanja zidova (bavalit, cca 25 m2). U stanu od 36 m2 trebam ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje (jer ima vlage, a i ugradila sam nove prozore pa i tu treba radova) impregnacija i bojanje.
2. skidanje pločica u kuhinji i na manjem dijelu ponovno stavljanje pločica.
3. postavljanje novih parketa u sobi (stari su jako oštećeni)
4. sruganje i bojanje unutarnjih vrata i štokova
Radove bi radila na proljeće ili ljeto. Trebam majstora za brušenje / poravnanje jednog zida nakon gletanja te krečenje stana od 35 m2. Početak radova: 29. - 30.6. Završetak radova: najkasnije 1.7. zbog ostalih radova. Soboslikarski radovi, dvije prostorije. Prva ukupne kvadrature zidova (uključujući i površinu prozora i vrata) je 52 m2 a druge prostorije 63 m2. Objekat je u solidnom stanju, zidovi su kvalitetno izvedeni i potrebne su samo soboslikarske usluge. Molimo cijenu te mogući termin početka i završetka radova. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova cca 25 m2. Trebam majstora koji bi mogao ožbukati prostoriju 3,5 x 3,7 m te postaviti stiropor i OSB ploče na strop. Pod iziskuje betonsku glazuru. To je moje (nestručno) mišljenje. Molim ozbiljne ponude s približnim cjenikom.