Bojanje zidova stubišta
Letovanski Vrh
Trebam krečit kuhinju, dva zida u boji i dva manja u bijelo i dnevni boravak molim cijenu po kvadratu. Potebno je ukloniti staru boju jer je procurila voda na plafonu i po dijelovima zida, možda proći zidove ili dijelove zidova s nekim mortom ili sl. zbog pukotina, pobojati s nekim izolacijskim premazom te možda još jedan sloj obične boje. Krov zbog kojeg je curilo je saniran i zidovi su suhi. Radi se o spavaćoj sobi, cca 13 - 15 m2. Na plafonu imam oštećenje, dimenzije 360 x 60 cm, u toj dimenziji je oguljena farba i glet - sve do betona. Ostatak plafona je ostao - kakav je i bio - sa reljefnim nanosom farbe (kao kapljice). Cijela površina plafona je dimenzije 510 x 360 cm. Obzirom na navedeno molim ponudu:
1. Da li je moguća samo djelomična sanacija plafona samo tog oštećenog dijela 360 x 60 cm - nanošenjem novog sloja gleta i farbe - na način da se nikada ne vidi spoj sa ostatkom plafona - a posebno na činjenicu da je ostatak plafona pofarban reljefno (u obliku kapljica)
2. Ili je potrebna sanacija cijeloga plafona 510 x 360 cm
3. te okvirnu cijenu potrebnih radova Molim pisane ponude na email adresu. Trebam ponudu za strojno žbukanje:
- 140 m2 strojnog žbukanja
- 70 m2 podloge
- 51 m2 keramike
- 98 m2 spuštenog plafona gipskartonskim pločama
- 60 m2 armiranja i gletanja siporex zida Trebam ponudu za završne radove nakon ugradnje stolarije, klupčice, obrada špaleta. Trebam majstora soboslikara, potrebno je opiturati plafon od drva, cca 15 m2. Trebam ponudu za građevinske radove. Potrebno je završiti prizemlje u kući. Kuća je djelomično ožbukana, pod ima glazuru, ali treba iznivelirati, bojanje zidova, dio keramike, premjestiti vodu u kuhinji. Postaviti gazišta za kat. Kat je roh bau ima neke zidove. Treba staviti izolaciju ispod krova i knauf pregrade.