Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje zidova stubišta

Moravče


Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina.
Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min.
Kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Gletanje i farbanje zidova. Radi se o kamenoj kući, pa su zidovi ispucali i neki su se napuhali. Površina kuće je 80 m2 . Montirao sam PVC stolariju i sada je potrebna obrada špaleta cca 25 m, tražim majstora. Trebam majstora ličilaca, potrebno je farbanje zidova, dnevni boravak i hodnik, cca 30 m2. U kući se na jednom zidu pojavljuje vlaga (vidi se plijesan) iza polica sa knjigama sad kako je zahladilo i pojačale se oborine. Zanima me neko trajno rješenje toga problema. Trebam ponudu za pregradnju unutarnjih vrata sa Ytongom, plus žbukanje i gletanje. Dimenzija 90 x 200 cm. Trebam gletanje i krečenje prostorija u potkrovlju kuće. Radi se oko 300 m2.Dosta je hitno, te ako je tko slobodan neka se javi. Lijep pozdrav.