Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje zidova stubišta

Podgora Krapinska


Trebam ponudu soboslikara za gletanje i bojanje zidova sobe. Trebam ponudu za soboslikarske radove, farbanje zidova u stanu. Hitno. Trebam završne zidarske radove nakon ugradnje PVC prozora, primarno obradu špaleta. Prozori su 80 x 90. Trebam popravak stropa u kupatilu od 5 m2 nakon izljeva vode od susjeda. Molim ponudu za struganje, gletanje, brušenje stropa, te premaz da ponovo ne izbije flek kao i farbanje 2 puta. Trebam ponudu za soboslikarske usluge, skidanje tapete, gletanje i farbanje. Trebam ponudu sa uvjetima za žbukanje:
Prizemlje: zidovi: 90 m2; podgled stropa: 2,5 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
1. kat: zidovi: 670 m2; podgled stropa: 245 m2; podgled stubišta: 6,5 m2
2. kat: zidovi: 700 m2; podgled kosog stropa: 295 m2
Odgovara nam ponuda i sa Vašim i našim materijalom. Zidovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil. Stropovi bi se žbukali sa VC 40 i 2 puta glet masa Teranil ili eventualno ukoliko nadzorni inženjer bude odobrio da se izvede brušenje stropova sa žirafom i 2 puta glet masa Teranil tako da ovdje molim cijenu za obje opcije. Stropove je potrebno premazati SN vezom kao npr. Simpra Multicontact SN 1:5 i slično. Ukoliku budete nudili sa materijalom, kutni profili uključeni u cijenu. Obrada unutarnjih špaleta u cijeni.
U prilogu dostavljam nacrte iz kojih su vidljive površine koje je potrebno žbukati. U prizemlju se žbuka crveno označeno na nacrtu, a na 1. i 2. katu se sve žbuka. Okvirni početak žbukanja: početak 6. mjeseca. Krečenje stana i balkona te gletanje plafona cca 2 m².