Bojanje zidova
Dvorište
Trebam majstora za krečenje stana 24 kvadrata. Trebam ponudu za dvostruko gletanje sa prethodnom impregnacijom, brušenje i jedan premaz jupolom. Ukupno 45 kvadrata. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, plafoni 90 m2. Potrebno djelimično struganje načete stare boje i postavljanje mrežice na oštečenim kutovima plafona. Tražimo majstora za obradu grubih zidova. Zidovi su od betona i grubo požbukane cigle. Potrebo ih je obraditi kako bi bili spremni za bojanje. Slike su u privitku. Trebam majstora za gletanje s mrežicom 170 m2 zidova i plafona. Oblaćenje cijevi u knauf i gletanje. Trebam ponudu za krečenje stana 40 kvadrata. U ime stanara višestambene zgrade, molim ponudu za bojanje zajedničkih dijelova zgrade - stubišta i haustora. Zgrada je netom obnovljena nakon potresa. Stubište je svježe ožbukano finom završnom žbukom.
Prema projektu, ukupna površina zidova, stropova podesta i podgleda stubišnih krakova iznosi oko 330 m², a ukupna izmjerena površina svih ploha u haustoru 115,39 m².
Osim stubišta i haustora, molimo da u ponudu uvrstite i bojanje vidljive plinske instalacije te metalnih emo ormarića u bijeloj boji s odgovarajućom bojom za metalne površine (uz preporuku vrste boje i u punoj visini cijevi od cca 17,00 m s 4 kraka po 2,80 m).