Adaptacije i radovi u interijeru

Bojanje zidova

Veliko Krčevo


Potrebni su završni radovi nakon postavljanja pvc stolarije. Obrada zida oko 2 vrata na terasi i jedna na dvorišna. Kameni pragovi su postavljeni. Trebala bih nekog za radove u kuhinji. Gletanje i maljanje zidova, postavljanje pločica na podu kuhinje i na dio zida gdje će doći kuhinjski elementi.
Ako budem zadovoljna sa izvršenim radovima daljnji radovi nakon kuhinje bi bili postavljanje pločica na terasu i na ulazni dio u kuću te na stepenice, zatim gletanje i maljanje hodnika.
Na stropove kuhinje i hodnika bijela boja a na zidove bež ili siva. Ima još radova koji su mi potrebni kao što je ugradnja prozora u kupaonici (tu je potrebno izštemati dio zida za prozor).
Molim vas budite ljubazni pa me obavijestite da li izvodite navedene radove i koja vam je cijena po kvadratu? Na lokaciji ćemo biti ovaj vikend, u koliko želite pogledati prostor i dogovoriti se za radove. Dvije etaže po 60 m2, navlačenje mrežeice i gletanje i na mjestima žbukanje, na drugoj etaži tj. potkrovlju postavljanje knaufa i zidova. Trebam najosnovniju ponudu za farbanje stubišta od tri kata, bez dodatnih hodnika. Trebam ponudu soboslikara za krečenje kuhinje, popunjavanje rupica, struganje. Potrebna je zidarska obrada i obrada špalera te izmjera i nabavljanje te postavljanje prozorskih klupčica na prozorima kuhinje. Trebam ponudu za soboslikarske i ličilačke radove u stanu u zgradi, 50 m2, 3. kat. bez lifta. Ravnanje stropa 35 m2, gletanje 55 m2, bojanje, Jupol ili sl. sve bijelo 140 m2. Obnova drvene stolarije, brušenje, kitanje i lakiranje u bijelo, sobna vrata 5 kom, prozori 30 x 50 cm 1 kom.