Bravarski i limarski radovi

bravar

Pothum Plaščanski


Trebam zaštitne harmonika rešetke za prozore. Molim okvirnu cijenu, potrebno za proljeće. Tražimo ponudu za popravak metalne ograde sa staklenom ispunom (žičano staklo). Radi se o ogradama lođa na stambenom objektu koji je trenutno u izvođenju energetske obnove.
Ukupno cca 64 ograda. Metalni dio ograde: rukohvat i okomiti stupići - nosači bi se trebali pobrusiti, antikorozivno premazati i prefarbati bojom, dok ispuna od žičanog stakla sa okvirom, izradila bi se nova (uključeno demontaža stare i montaža nove).
Radit će se sa skele, a isplata bi bila u gotovini, prema dogovoru sa stanarima. Da li je itko zainteresiran? Daljnji dogovor preko mail-a. Trebam ponudu za bravariju. Trebam ponudu za klizna dvorišna vrata 6 m, dodatna vrata 1 m u sklopu njih, visina 1,20. Trebam ponudu za izradu spiralnih stepenica, ulaz s desne strane prema gore, visina 320 cm i promjer 160 cm. Molim ponudu za 1 kom preklopni stupić za zaštitu od prolaza vozila. Trebam majstora bravara, napravili smo novi parking i trebamo vratit ogradu.